1 - Green Barley Slim

Najbardziej popularne tabletki ostatnich miesięcy. Główną cechą, która wyróżnia go z pozostałych produktów to zawartość ekstraktu z zielonego jęczmienia w stosunku 4:1. Zielony Jęczmień to bogactwo witamin i minerałów, które nie tylko przyspieszają nasz metabolizm, ale również pomagają oczyścić organim ze zbędnych toksyn, które gromadzą się w organiźmie każdego człowieka. Według użytkowników, którzy stosowali Green Barley Slim już po pierwszym miesiącu można zrzucić 8 kg. Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie producenta.

Strona producenta

2 - AcaiBerry 900

Bogate w witaminy południowoamerykańskie jagody acai znane były już już Indianom mieszkającym na terenach obecnej Brazylii. Jego właściwości pobudzające skutecznie przyczyniają się do utraty wagi.

Strona producenta

3 - Therma Cuts

Producent tego suplementu postawił na autorską formułę opartą na naturalnych składnikach. Ta unikalna mieszanka składników ma za zadanie wywołać proces lipolizy i termogenezy, czyli w skrócie - przekształcenie tłuszczu w energię i przyspieszenie metabolizmu.

Strona producenta

Opinie użytkowników

Poniżej przedstawiamy nadesłane opinie naszych czytelników na temat skuteczności tabletek na odchudzanie.

Marta 27 lat

Do zrzucania zbędnych kilogramów podchodziłam już wielokrotnie stosująć różne diety i wycieńczające ćwiczenia. Początki zawsze były obiecujące, ale efekt jojo powracał z podwójną siłą. W akcie desperacji zaczęłam szukać skuteczniejszych sposobów i trafiłam na Green Barley Slim. Efekt widać na zdjęciach, 18 kilo mniej po 3 miesiącach! :)

Green Barley Slim

Julia 29 lat

O działaniu jagód Acai słyszałam już wcześniej. Wiedziałam, że pomagają w odchudzaniu. Nigdy nie sądziłam jednak, że będę potrzebowała jakichkolwiek tabletek na odchudzanie bo zawsze byłam raczej szczupłą osobą. Dopiero kiedy zaszłam w ciążę i moje hormony zaczęły szaleć przez co przytyłam aż 10 kg, problem nadwagi stał się i moim problemem. Mając małe dziecko w domu, nie miałam ani czasu ani siły na stosowanie jakiś diet. Potrzebowałam czegoś prostszego. Wtedy właśnie zamówiłam Acai Berry 900. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dobrych efektów! Już po trzech miesiącach wróciłam do wagi sprzed ciąży i to bez żadnego wysiłku.

Acai Berry 900

Kasia 25 lat

Chyba śmiało mogę nazwać siebie ekspertem w temacie odchudzania. Walczyłam ze zbędnymi kilogramami odkąd pamiętam. Znam wszystkie najpopularniejsze diety świata, spędzałam mnóstwo czasu na siłowni, chodziłam do specjalistów...i wiece co? Nic to nie dało! Szukałam rozwiązania bo nie potrafiłam zrozumieć jaka jest przyczyna tego, że moja waga uparcie stoi w miejscu mimo, że przecież tak bardzo się staram. Wtedy trafiłam na stronę suplementu diety o nazwie Green Barely Slim, skąd dowiedziałam się, że problemem może być mój metabolizm. Producent na stronie pisał o tym, że zielony jęczmień pomaga "naprawić" metabolizm i korzystnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej. Postanowiłam spróbować. To niesamowite ale moja wreszcie zaczęła iść w dół! W pół roku pozbyłam się tego co próbowałam zrzucić bezskutecznie przez ostatnie lata. Polecam!

Green Barley Slim

Ewa 34 lata

Nowy rok to czas postanowień i wyznaczania sobie celów. W zeszły Nowy Rok obiecałam sobie, że wreszcie schudnę. Do zrzucenia miałam sporo bo aż 20 kilogramów. Byłam jednak zdeterminowana by wreszcie dotrzymać swoich noworocznych postanowień. Oprócz stosowania diety, zapisałam się także na siłownie. Tam mój trener personalny polecił mi bym zaczęła dodatkowo stosować ThermaCuts a moje efekty będą znacznie lepsze. Zaufałam mu bo przecież to w końcu profesjonalista i na pewno wie co mówi. Miał rację! Gdybym wiedziała, że odchudzanie jest tak proste, już dawno pozbyłabym się tego okropnego tłuszczu!

Therma Cuts